Merekarbi marmor-jaspisest tervenduskivi

Merekarbi marmor-jaspisest tervenduskivi

Mõõdud ca 7 x 5 cm

Massaažiks ja tervendamiseks!

Merekarbi marmor-jaspis ühendab endas marmori ja jaspise omadused. See kivi on pärit Hiinast ning kuigi seda levitatakse enamasti merekarbi jaspise nime all, on sisuliselt tegemist marmoriga. Maandav ja kaitsev merekarbi marmor-jaspis on abiks mees- ja naisenergiate tasakaalustamisel. Lisaks väestab ja tugevdab see kivi kandaja füüsilist, mentaalset ja vaimset olemust.

Marmor on puhastav kivi, mis toetab verd, nahka ja keha puhastamisega seotud süsteeme. Seda kivimit kastutatakse selguse saavutamiseks ning "aja seiskumise" seisundite tekitamiseks nii meditatsioonis kui tantristlikes praktikates. Marmor aitab säilitada enesekontrolli, toetab oma mõtete valitsemist ning võimendab meelerahu. Marmor aitab säilitada kainet mõistust ja tasakaalustab kodu, südame ja sisemiste veendumustega seotud valdkondi. See kivi toetab unenägude meelespidamist ning pakub kaitset nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil. Tänu oma tasakaalustavatele omadustele kasutatakse marmorit sageli homöopaatias.

Jaspis, mis on tuntud kui „ülim toitja”, hoiab ja toetab stressirohketel aegadel, ühendades tervikuks kõik elu erinevad aspektid. See kivi soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist. Kaitset pakkudes kogub jaspis endasse negatiivse energia, tasakaalustab yini ja yangi ning viib füüsilise, emotsionaal- ja mentaalkeha eeterkehaga vastavusse. Andes julgust probleemidele enesekindlalt vastu seista ning enda suhtes ausaks jääda, tagab jaspis otsusekindluse kõigis püüdlustes ning on toeks olukorras, kus konflikt on vältimatu. See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, parandab teie organisatoorseid võimeid ja ettenägemisvõimet uute projektide algatamisel, samuti ergutab kujutlusvõimet ning aitab teie ideedel realiseeruda.

Valge jaspis sobib hästi ülemistele tšakratega töötamiseks ja negatiivsete energiate eemaldamiseks ning aitab saada ühendust vaimsete ja ingellike maailmadega. Must jaspis sobib hästi tööks madalamate tšakratega. Must jaspis on suurepärane maandav kivi, mis on abiks inimestele, kes "kehast välja" kipuvad, aidates neil leida emotsionaalse ja füüsilise tasakaalu. Kuna must jaspis aitab kõrgema olemuse energiatel maale ankurduda, sobib see kivi ka manifesteerimisega seotud tööks. Must jaspis on erakordselt puhastav kivi ning võib olla abiks tervenemisega seotud kriiside puhul.


Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )