Lapikud kivid

Oma lapiku kuju tõttu sobivad lapikud kivid suurepäraselt tervendamisel keha peale asetamiseks, lihtsalt käes hoidmiseks või taskus kandmiseks.

Tänu oma harmoonilisele kujule ning parajale suurusele sobivad kaunid ning tasakaalustavad tervenduskivid suurepäraselt masseerimiseks, keha peale asetamiseks või lihtsalt käes hoidmiseks. Harmooniakivide ovaalne kuju kiirgab välja rahu ja terviklikkust ning aitab saada kontakti tervendavate ja harmoniseerivate Jumalanna energiatega. Tervenduskive on lihtne puhastada ning nad kuuluvad iga koduse poolvääriskivi-apteegi hulka. Kõige tugevam on kivide toime vahetul kokkupuutel kehaga. Tänu oma lamedale kujule sobivad näiteks harmooniakivid suurepäraselt taskus kaasas kandmiseks. Kõiki kive võib (pikali olles) asetada kehale või hoida peos, kanda taskus, panna ööseks padja alla või voodi kõrvale öökapile.

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )