Polükroom-jaspis piisakujuline, auguga

Polükroom-jaspis piisakujuline, auguga

Pikkus ca 3,2 - 3,5 cm

Jaspis ehk „ülim toitja” hoiab ja toetab sind stressirohketel aegadel, ühendades su elu erinevad aspektid üheks tervikuks. Jaspis soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist. Kaitset pakkudes kogub see kivi endasse negatiivse energia, tasakaalustab yini ja yangi ning viib füüsilise, emotsionaal- ja mentaalkeha eeterkehaga kohakuti. Andes julgust probleemidele enesekindlalt vastu astuda ning enda suhtes ausaks jääda, tagab jaspis otsusekindluse kõigis püüdlustes ning on toeks olukordades, kus konflikt on vältimatu. See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, parandab organisatoorseid võimeid ja ettenägemisvõimet uute projektide algatamisel. Samuti ergutab jaspis kujutlusvõimet ning aitab su ideedel realiseeruda.

Polükroom-jaspis ehk kõrbejaspis avastati mõned aastad tagasi Madagaskarilt ning tegemist on ühe kõige haruldasema jaspiseliigiga maailmas, mille varud on väga piiratud. Polükroom-jaspis on tõhus küllusekivi, mis võimendab füüsilist energiat ning annab elujõudu. See kõrbeavarusest leitud kivi sisaldab ka tule ja kuumuse energiat, mis toetab tegutsemist, seksuaalsust ning kirglikku uute ideede genereerimist. See on elav ja väga võimas energia, Päikesejumalanna harmooniliselt maandatud vägi, mida me kõik oma ellu vajame, sest just see elustav ja energiseeriv energia on aluseks sünnile, loomisele ja viljakusele.

NB! Auguga kristallide kaela riputamiseks sobivad tekstiilist ja nahast ehtepaelad.

Hind: 6.77 EUR /5.42 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )