Andestamise õietilgad, 10 ml

Andestamise õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Andestamine ja süütunnete transformeerimine

Sobib kasutamiseks kõigile, kellel on vaja andestada ja edasi liikuda. Lahustab süütunde, kohtumõistmise ja enesesüüdistamise energiad ning toetab enese aktsepteerimist ja enesearmastust. Süütunne on emotsioon, mis tekib siis, kui me ei suuda endale andestada mingite minevikus tehtud tegude või olukordade pärast. Tavaliselt on süütunde algpõhjus ammu meie alateadvusse maetud ning sellest on jäänud vaid sügav seletamatu vajadus mingil viisil tasuda. Mõningate inimeste puhul on see alateadlik muster nende elus liikumapanevaks jõuks, mis loob suurt sisemist pinget ja ahastust. Kui me ei suuda andestada endale, siis võib meil olla raske andestada ka teistele. Arusaamine, et me oleme valinud kõik sündmused ja olukorras oma elus, et pakkuda meie hingele parimat võimalust kasvamiseks, teeb andestamise ja edasiliikumise lihtsamaks. See õie- ja kristalliessentside segu toetab tingimusteta armastuse tunnet enda ja teiste vastu, transformeerib süütunded ja eraldatuse tunde ning toob kaasa tugevama ühenduse Algallikaga.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )