Avanemine vastuvõtmisele õietilgad, 10 ml

Avanemine vastuvõtmisele õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Külluse loomine ja vastuvõtmine

Nende õietilkade näol on tegemist külluseessentsiga, mis aitab transformeerida vaesusteadvust külluseks, avab südametšakra, lahustab tõkked, mis takistavad avanemist universumi küllusevoolule, ning tasakaalustab võimet anda ja vastu võtta. Suur kollektiivne uskumustemuster, et „kõigile ei jätku“ ja „pole piisavalt“ on meie tänapäeva maailma paljude probleemide algpõhjuseks. Kõige paremini peegeldub see olukorras, kuidas me jagame oma planeedi ressursse. Individuaalsel tasandil võib usk „vaesusteadvusse“ viia meid olukorrani, kus me kogeme raha, rõõmu, armastuse, sõpruse, töö või vaimse ühenduse puudumist oma elus. Kõrgemalt hingetasandilt vaadates on tõeline küllus lahutamatuks osaks meie vastastikkusest ühendusest Allikaga ning alati vabalt kättesaadav. Sellele vaatamata kannavad paljud meist endas alateadlikke uskumusemustreid, mis takistavad võimet saada ühendust selle üliolulise jumaliku vooluga. Sageli takistab ühendust küllusevooluga see, et me ei mõista oma rolli selles voolus ega ole selle vastuvõtmiseks piisavalt avatud või me ei mõista, kuidas seda kasutada ja edasi anda. See õie- ja kristalliessents aitab puhastada ja transformeerida vanu mustreid, mis takistavad teil avamast oma südametšakrat ning saada ühendust Jumaliku Küllusega selle kõikides vormides.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )