Külluseingli õietilgad, 10 ml

Külluseingli õietilgad, 10 ml

Õieessentside segu

Külluse loomine ja vastuvõtmine

Külluseingel toetab ja juhib teid õrnalt, et aidata teil vabastada kõik uskumustemustrid, mis hoiavad teid vaesuseteadvuses ning avab ukse, millest voolab teie ellu igat sorti küllust. Abi on ka sellest, kui meenutate teadlikult, et olete väärtuslik osa jumalikust universaalsest energiavoost. 

Ingliessentsid loovad silla tavamaailma ja ingelliku ilma vahel ning aitavad teil saada ühendust inglite energiatega. Sobivad suurepäraselt kingituseks!

Kasutamine: Ingliessentse võib kasutada kahel viisil – kui tunnete, et vajate ühekordset inspiratsiooni, siis võtke neli tilka ning paluge soovitud ingli abi või siis võtke neli tilka neli korda päevas, paludes, et antud ingel iga kord aktiveeruks. Tehke seda senikaua kuni tunnete muutust oma teadvuseseisundis.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )