Violetse leegi õietilgad, 10 ml

Violetse leegi õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Violetse leegi õietilgad tugevdavad ühendust violetse leegiga, mis muundab kõik negatiivsed energiad puhtaks valguseks ning on äärmiselt tervendava ja transformeeriva toimega. Violetne leek on väga võimas energiakiir, mis on vabalt kättesaadav kõigile, et puhastada ja muundada negatiivseid energiaid. Ülestõusnud meister St Germain tõi violetse leegi kingituse inimkonnale pärast 1987. a toimunud Harmoonilist Konvergentsi. Violetne leek saadeti meile Algallika poolt ärkamise kiirendamiseks. Kutsuge St Germaini ja violetset leeki, et puhastada negatiivseid mõtteid ja tundeid. Te võite hoida ka probleemset olukorda violetses leegis ning taotleda, et see laheneks kõikide kõige kõrgemaks hüvangus.

Peainglite ja ülestõusnud meistrite õietilgad aitavad saada ühendust peainglite ja ülestõusnud meistrite energiatega ning sobivad suurepäraselt kingituseks. Iga õie- ja kristalliessents on häälestatud vastava peaingli teadvusele. Need essentsid toimivad väravatena kõrgematesse dimensioonidesse ning aitavad teil saada kergemini ühendust kõrgemate valgusemaailmade võrgustikuga ning vaimse hierarhia hulka kuuluvate peainglite ja ülestõusnud meistritega.

Kasutamine: Neid õietilku võib kasutada kahel viisil – kui tunnete, et vajate ühekordset inspiratsiooni, siis võtke neli tilka ning paluge soovitud ingli abi või siis võtke neli tilka neli korda päevas, paludes, et antud ingel iga kord aktiveeruks. Tehke seda senikaua kuni tunnete muutust oma teadvuseseisundis.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )