Turvatunde õietilgad, 10 ml

Turvatunde õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Elu usaldamine

Need õietilgad lahustavad uskumust, et maailma ei ole turvaline paik, sobides neile, kes ei tunne end kunagi turvaliselt. Need õietilgad soodustavad usaldust elu voolu vastu ning toetavad sisemise turvatunde tekkimist.

Alateadlik usk, et maailm ei ole turvaline paik, on paljude inimeste jaoks sügavale juurdunud ja kurnav muster. See blokeerib efektiivselt meie võimet näha oma ühendust universaalse vooluga ning soodustab eraldatuse ja haavatavuse tundeid. Mõnikord peituvad selle uskumuse juured eelmise elu äkilise surma, kaotuse või trauma kogemuses või siis on see seotud mõne lapsepõlve sündmusega, millest me pole aru saanud. Selle uskumuse väga tavaline manifestatsioon on ähmane, põhjendamatu tunne, et „kohe nurga taga“ ootab midagi kohutavat. See uskumus võib väljenduda ka raskuses muutustega kohaneda või usaldamatuses selle vastu, et elu kannab teie eest hoolt. Need õietilgad aitavad õrnalt vabastada ja lahustada seda vana mustrit ning aiatavad teil näha elu uuest perspektiivist.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )