Sõltuvuste transformeerimise õietilgad, 10 ml

Sõltuvuste transformeerimise õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Sõltuvuste lahustamine

Need õietilgad toetavad kõikvõimalike sõltuvuslike käitumismustrite transformeerimist, vähendavad sundmõttelist käitumist, lahustavad sõltuvuste taga peituvaid põhjuseid ning soodustavad meelerahu ja mõistmist.

Paljude tänapäeva inimeste elus on tähtsal kohal veendumus, et miski neist väljaspool aitab neil end hästi tunda. See tuleneb ühenduse kaotusest oma hingega, millest on omakorda tekkinud ülemäärane sõltumine oma mõistusest. See mõjutab meie elu kõiki valdkondi. Ühenduse kaotamine oma hingega blokeerib emotsioonide loomuliku voolu ning mõistus hakkab looma erinevaid viise, kuidas juhtida tähelepanu kõrvale ebamugavalt ja sageli alateadlikult eraldatuse tundelt. Mõnede inimeste puhul viivad sundmõtteliste ja sõltuvuslike käitumismustriteni (mis on sageli kõigi asjaosaliste jaoks väga keerulised ja lõhkuvad) väga sügavale juurdunud negatiivsed perekonnamustrid. Sedasorti sõltuvuse mõningad kõige enam levinud vormid on sõltuvus tubakast, narkootikumidest, hasartmängudest, alkohoolist ja toidust. Lisaks sellele on aga veel peaaegu lõputult viise, kuidas me seda mustrit kogeda võime – palju peenemad ja varjatumad sõltuvuse vormid võivad olla näiteks liigne vajadus televiisori, interneti, muusika, sportimise või mõningatel äärmuslikel juhtudel isegi mediteerimise järele. Need õietilgad aitavad töötada sõltuvuslike mustrite taga olevate probleemidega ning toetavad rahu ning enesemõistmist taasleidmist. 

NB! Kuna õietilgad sisaldavad alkoholi, siis ei sobi need kasutamiseks alkohoolikutele.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )