Punase kannuslille õietilgad, 10 ml

Punase kannuslille õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Huvipuuduse lahustamiseks ja kehas püsimiseks

Kasutage neid õietilku, kui teil on raskusi kehas püsimisega ning oma füüsilise keha ja teid ümbritseva maailmaga suhestumisega, kui kogete korduvat tunnet, et te ei soovi siin olla. Tänu minevikus või eelmistes eludes kogetud keerulistele või negatiivsetele kogemustele, on paljudel inimestel raskusi füüsilises kehas püsimisega ning nad võivad kogeda sügavat vastumeelsust elust täie rinnaga osa võtmise suhtes. Kõik need ammu unustatud kogemused avaldavad alateadlikku mõju inimese isiksusele. Inimesed, keda need õietilgad aidata võivad, valivad sageli elamise mineviku "õnnelikumates" aegades või siis kujuteldavas tulevikus, kus elu on parem kui käesoleval hetkel või on nad liiga kergesti mõjutatavad üliaktiivsest meelest alguse saanud tormlevate mõtete poolt. Punase kannuslille õietilgad aitavad pinnale tuua ja transformeerida kõiki sedasorti isiksust mõjutavaid sügavale juurdunud uskumusi.

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )