Kõrgemate tšakrate õietilgad, 10 ml

Kõrgemate tšakrate õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Universaalne ühendus

Nende õietilkade märksõnadeks on ühendus hinge, monaadi, universumi, kõiksuse ja Allikaga. Kasutage neid õietilku sisemistel avastusretkedel, kui asute uurima kõrgemate tšakraga seotud kogemusi vaimsetest maailmadest või kui soovite teadlikuks saada teistest olemistasanditest. Need õietilgad aitavad vastu võtta ka juhendamist oma hingelt ja kõrgemalt minalt. Lisaks tšakratele, mis on otseselt seotud füüsilise kehaga, on olulised veel viis kõrgemat tšakrat, mis asuvad üksteise kohal ning paiknevad auraväljas kroontšakrast kõrgemal. Kui need tšakrad on avatud, tasakaalustatud ja joondatud peamiste kehas asuvate tšakratega, hakkavad nad toimima "väravatena", mis viivad meie multidimensioonilise olemuse erinevatele tasanditele ja kõiksuse erinevatesse dimensioonidesse.

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )