Kolmanda silma tšakra õietilgad, 10 ml

Kolmanda silma tšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Intuitsioon ja sisemine tarkus

Tasakaalustatud ja avatud kolmanda silma tšakra on aken kõrgemasse teadvusse. Nende õietilkade märksõnadeks on intuitsioon, sisemine nägemine, sisemine tarkus ja kõrgem vaatepunkt. Kui kolmanda silma tšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda raskusi sisemise tarkuse või intuitsiooniga kontakti saamisel ning usu puudumist endasse ja universumisse. See võib viia liigse mentaalsuseni, võimetuseni oma mõtteid keskendada ja olukorrani, kus ollakse liigselt takerdunud elu pisiasjadesse. Teadmatuse tunne on väga tavaline märk sellest, et see tšakra ei tööta korralikult. Kolmanda silma tšakra asub eeterkehas otsmiku piirkonnas. See energiakeskus resoneerib valguse keele ja kõrgema teadvuse valgusega. Kui see tšakra töötab korralikult, aitab see kaasa intuitsiooni ja sisemise tarkuse vastuvõtmisele ning aitab meil näha "suuremat pilti" oma elust. Selle tšakraga on seotud sisemine nägemine või selgeltnägemine. Kolmanda silma tšakraga seostuvad veel indigo värv, valgus, intuitsioon, hingekeha, A-noot. 

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )