Südametšakra õietilgad, 10 ml

Südametšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Tingimusteta armastus

Tasakaalustatud ja avatud südametšakra avab ukse tingimusteta armastuse ja üksolemise teadvuse kogemise juurde. Nende õietilkade märksõnadeks on tingimusteta armastus, usaldus, sisemine rahu, üksolemine. Kui südametšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda üksinduse, isolatsiooni ja üleväärsuse tundeid, hirmu läheduse ees, usalduse puudumist iseenda ja universumi vastu ning tundeid, et te pole armastatud ega soovitud. Samuti võib selle tšakra probleemide puhul olla kalduvus liigse kriitilisuse, otsustusvõimetuse, liigse omanikuinstinkti või kadeduse poole. Südametšakra asub eeterkehas füüsilise südame piirkonnas. Südametšakra on meie tšakrasüsteemi tasakaalu kese, millest lähtudes võime ületada isiksuse polaarsuse ning hakata integreerima oma olemuse füüsilisi ja vaimseid aspekte. Kui see tšakra töötab korralikult, siis võite kogeda tingimusteta armastust ning tunda usaldust, rahu ja ühendust nendega, kellega oma elu jagate, ja seda nii isiklikul kui kollektiivsel tasandil. Selle tšakraga seostuvad veel roheline värv, õhk, üksolemine, kõrgem mentaalkeha, F-noot.

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )