Päikesepõimiku tšakra õietilgad, 10 ml

Päikesepõimiku tšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Eneseväärtustamine, kindlad piirid, emotsioonid

Tasakaalustatud ja avatud päikesepõimiku tšakra loob tugeva aluspõhja positiivsele isiklikule väele ning tervislikele ja tugevatele energeetilistele piiridele. Nende õietilkade märksõnadeks on isiklik vägi ja tahtejõud, enese määratlemine, positiivne emotsionaalne eneseväljendamine. Kui päikesepõimiku tšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda ülitundlikkuse ja haavatavusega seotud tundeid, mis on tulenevad liigsest avatusest teiste inimeste mõtetele ja tunnetele ning teistele negatiivsetele psüühilistele mõjudele. Mõnikord võib see väljenduda ebamugavuse või ebameeldivuse tundena päikesepõimiku tšakra piirkonnas. Te võite kogeda ka raskusi isiklike piiride kehtestamise, oma väe leidmise ja eneseväärtustamisega ning probleeme, mis on seotud emotsionaalse klammerdumise, agressiivsuse, viha ja liiga aktiivse mentaalkehaga. Päikesepõimiku tšakra asub eeterkehas kõhu piirkonnas. Kui see tšakra töötab korralikult, siis on teil tervislikud ja tugevad isiklikud piirid, te kasutate oma isiklikku väge ja tahtejõudu tasakaalustatud ja ülesehitaval viisil ning väärtustate ennast. Selle tšakraga seostuvad veel kollane värv, tuli, enesemääratlemine, madalam mentaalkeha, E-noot.

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )