Jalatšakra õietilgad, 10 ml

Jalatšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Ühendus Maa-Emaga

Jalatšakrad aitavad teil saada ühendust Maa-Ema energiavõrgustikuga ning sellega suhelda. Nende õietilkade märksõnad on maandatus, maaühendus, füüsiline heaolu ja turvalisus. Kui jalataldade all olevad tšakrad ei ole täielikult avatud ega ei toimi korralikult, võite kogeda probleeme maaühenduse ja maandatusega ning põhjendamatuid hirme oma turvalisuse pärast; võite ka tunda, et teil on keeruline kontakteeruda välise maailma ning eriti loodusega. Jalatšakrad on väiksemad energiakeskused, mis asuvad jalataldade all ning mis loovad koos juurtšakra ja maatähe tšakraga ning teiste jalgades asuvate väiksemate tšakratega stabiilse energeetilise aluspõhja meie füüsiliseks eksisteerimiseks Maa peal. 

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )