Kangast kott Sise-Maa ja Lemuuria mandalaga

Kangast kott Sise-Maa ja Lemuuria mandalaga

Koti mõõdud ca 390 x 410 + 80 (põhja laius), sangad ca 60 cm

Riina Grethieli originaallooming

Kotil olev muster on tervendava ja sagedust tõstva toimega, aitab hoida südant avatuna ja mõtted puhtad. Mõjub rõõmutoovalt ka ümbritsevatele inimestele. Toob päeva helgust ja rõõmu.

Juba meie esivanemad teadsid, et kui kirjata tarbeesemeid puhtast algolekust ilmuvate mustritega, muudame oma igapäevaelu kõrgsageduslikumaks. Muistsed targad teadsid, et energiavälju saab korrastada või genereerida struktuuride, märkide ja võrgustikega. Õiges teadvuseseisundis ja puhta taotlusega loodud mustrid toimivad aga justkui visuaalne keel, mille võimuses on ühelt poolt kirjeldada, aga teisalt ka ellu kutsuda vibratsioonilisi välju, mis pakuvad kaitset ning aitavad hoida fookust rõõmsal ja vägeandval ärkvelolekul.

Kvaliteetne kangast kott sagedust tõstva mustriga. Riina Grethieli originaallooming.

Koti mõõdud ca 390 x 410 + 80 (põhja laius), sangad ca 60 cm.

Hind: 16.99 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )