Elamine rõõmus, Ärkvelolekust tulenev vägi, Vaimne kasv

Elamine rõõmus, Ärkvelolekust tulenev vägi, Vaimne kasv

Kõik kolm Sanaya Romani raamatut!

Sanaya Roman

Elamine rõõmus

Juhiseid isikliku väe ning vaimse kasvu saavutamiseks
I raamat Maa Elu sarjast

See raamat õpetab teile, kuidas ennast armastada, elada kooskõlas kõrgema eesmärgiga ning avastada oma elueesmärk. Te õpite, kuidas kiirata välja armastust, olla kaastundlik,andestav ja salliv teisitimõtlejate suhtes; kuidas tunda sisemist rahu ning sooritada kvanthüpe, saavutada selgus ning avaneda uutele asjadele ja olukordadele; kuidas õppida usaldama oma sisemist juhtimist, muuta negatiivne positiivseks ning avaneda vastuvõtmisele. Te õpite tõstma sagedust, suurendades oma võimet armastada; te õpite suurendama oma eneseväärikust, looma harmooniat, selgust ja rahu. Võitlemise ja pingutamise asemel võite te elada rõõmus.


***

Ärkvelolekust tulenev vägi

Teejuht tundlikule inimesele
II raamat Maa Elu sarjast

See raamat on astmeline kiirkursus energiate tunnetamiseks. Kasutades neid lihtsaid juhiseid on tuhanded inimesed õppinud looma koheseid ja sügavaid muudatusi oma suhetes, suhtumises iseendasse, võimes armastada ja olla armastatud. Sa ei pea enam laskma end mõjutada teiste inimeste tujudest ja negatiivsusest. Sa võid õppida märkama, kui oled endasse võtnud teiste inimeste mõtteid ja tundeid, ning neid kergesti vabastama. Sa võid õppida, kuidas jääda püsima oma keskmesse ja säilitada tasakaalu, teada, kes sa oled ning suurendada positiivseid vibratsioone enda ümber, armastada ja aidata teisi. Sinu tundlikkus on kingitus. Õpi seda kasutama, saates ning vastu võttes telepaatilisi sõnumeid. Arenda oma intuitsiooni ning ava end kõrgemale juhtimisele. Sa võid lahkuda madalamast vibratsioonist, kus elu on sageli piinarikas ning elada kõrgemas sageduses, kus koged armastust, rahu ja keskmesolekut.


***

Vaimne kasv

Elu Kõrgema Minana
III raamat Maa Elu sarjast

See raamat õpetab teile, kuidas tuua kõrgema mina energiaid oma elu kõikidesse valdkondadesse. Te õpite, kuidas töötada universumi kõrgemate jõududega, et kiirendada oma vaimset kasvu. Te häälestute Kõrgemale Tahtele ja ühinete universaalse teadvusega, et luua seda, mida luua soovite. Te õpite, kuidas aktiveerida oma selgeltnägemisvõimet, et saada ilmutusi ning näha universumist avaramat pilti. Te õpite ka lahtilaskmist, tahte õiget kasutamist ning seda, kuidas kergitada illusiooniloore. Sellest raamatust leiate juhiseid, kuidas laiendada ning kokku suruda aega ja valida reaalsust, mida kogeda soovite. Te võite ka omandada oskuse muutuda läbipaistvaks - olla nähtamatu negatiivsetele energiatele ning suhelda üksnes kõrgematel tasanditel, olles iseenda kõrgem mina. Need juhised aitavad teil elada oma igapäevaelu suurema rõõmu, harmoonia, rahu ning armastusega. See raamat on hindamatu abivahend, kui soovite häälestuda kõrgematele energiatele, mis praegusel ajal meie planeedile laskuvad, ning kasutada neid selleks, et elada parimat võimalikku elu, mida iseenda jaoks kujutleda suudate.


***

Need raamatud on antud Sanaya Romanile Orini - ajatu valguse ning armastuse olendi poolt. See tark ning armastav õpetaja, kes elab vaimsetel tasanditel ning on oma õpetustega avanud juba miljonite inimeste jaoks tee neis peituva kõrgema potentsiaali juurde, esitab neis raamatutes targalt ülesehitatud kursuse vaimse kasvu edendamiseks, et aidata teil muuta oma elu, avastada isiklik vägi ning ärgata enese tõelisele olemusele. Koos Jane Roberts'i ning Edgar Cayce'iga on Sanaya Roman üks meie aja andekamaid vahendajaid kõrgemate dimensioonide tarkusele.

Hind: 48.65 EUR /44.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )