Peaingel Jofieli komplekt

Peaingel Jofieli komplekt

© Riina Grethiel

See kristallikomplekt on häälestatud vahendama peaingel Jofieli vibratsioone ja tervendust. Komplekti mõju on tugevam siis, kui te ka ise teadlikult peaingel Jofieli oma auravälja toetama ja tervendama kutsute (vt peaingel Jofieli invokatsiooni allpool). 

Komplekt koosneb erineva suurusega lihvitud kristallidest:

• seleniit (1) – väga kõrge vibratsiooniga kivi, mis avab kõrgemad keskused (k.a hingetähetšakra), vahendab inglite ja peainglite energiaid, aitab saada kontakti ingelliku teadvusega ja ankurdada valguskeha; loob teie ümber rahuliku ja harmoonilise atmosfääri; 

• tiigrisilm (2) – ühendab Taevast ja Maad, aitab ankurdada kõrgeid vaimseid energiaid ja jumalikku tarkust; kaitsekivi, mis aitab leida oma jõudu ning püsida oma keskmes;  

• tsitriin (3) – olles võimas puhastaja ja energiseerija, kannab tsitriin Päikese energiat, avab tee küllusele ning avardab loovust, aitab peaingel Jofieli toetusel vastuvõetud kõrgemaid ideid teostada;

• kollane kaltsiit või meekaltsiit (4) – erakordne energiate võimendaja ja puhastaja, väga kõrge vaimse vibratsiooniga kivi, mis omab võimet viia teadvust kõrgemale tasandile ning avada ülemeelelisi võimeid, võimendab emotsionaalset intelligentsust ehk südamega mõtlemist, aitab kontakti saada universaalse teadvusega, mida vahendab meile peaingel Jofiel.

Kristalle võib hoida peos või kanda endaga kaasas. Kõik kristallid selles komplektis on hoolikalt valitud, neid on puhastatud ja õnnistatud. See kristallikomplekt aitab muuta peaingel Jofieli jumalikule tarkusele avava vibratsioon teie auras püsivamaks.

***

"Ma kutsun sind, võimas peaingel Jofiel, ning palun sul valada kuldset tarkuse ja valgustumise kiirt minusse läbi mu kroontšakra. Lase oma tarkusel valgustada ja inspireerida mu mõistust, aidates mul õppida ning õpetada kõige kõrgemal tasandil. Palun valgusta ning aktiveeri ka tarkusesümboleid, mida olen kogunud oma kõikide elude jooksul. Aitäh."

Vt ka: Kristallikomplektid ja universaalne „ravimiladu“ sisetasanditel

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest

Vt ka: Kotikesed kristallikomplektide jaoks

Hind: 20.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )