Vaimne kasv

Vaimne kasv

Elu kõrgema minana

Viimased raamatud! - Sanaya Roman

See raamat õpetab teile, kuidas tuua kõrgema mina energiaid oma elu kõikidesse valdkondadesse. Te õpite, kuidas töötada universumi kõrgemate jõududega, et kiirendada oma vaimset kasvu. Te häälestute Kõrgemale Tahtele ja ühinete universaalse teadvusega, et luua seda, mida luua soovite. Te õpite, kuidas aktiveerida oma selgeltnägemisvõimet, et saada ilmutusi ning näha universumist avaramat pilti. Te õpite ka lahtilaskmist, tahte õiget kasutamist ning seda, kuidas kergitada illusiooniloore. Sellest raamatust leiate juhiseid, kuidas laiendada ning kokku suruda aega ja valida reaalsust, mida kogeda soovite. Te võite ka omandada oskuse muutuda läbipaistvaks - olla nähtamatu negatiivsetele energiatele ning suhelda üksnes kõrgematel tasanditel, olles iseenda kõrgem mina. Need juhised aitavad teil elada oma igapäevaelu suurema rõõmu, harmoonia, rahu ning armastusega. See raamat on hindamatu abivahend, kui soovite häälestuda kõrgematele energiatele, mis praegusel ajal meie planeedile laskuvad, ning kasutada neid selleks, et elada parimat võimalikku elu, mida iseenda jaoks kujutleda suudate.

***

See raamat on antud Sanaya Romanile Orini - ajatu valguse ning armastuse olendi poolt. See tark ning armastav õpetaja, kes elab vaimsetel tasanditel ning on oma õpetustega avanud juba miljonite inimeste jaoks tee neis peituva kõrgema potentsiaali juurde, esitab neis raamatutes targalt ülesehitatud kursuse vaimse kasvu edendamiseks, et aidata teil muuta oma elu, avastada isiklik vägi ning ärgata enese tõelisele olemusele. Koos Jane Roberts'i ning Edgar Cayce'iga on Sanaya Roman üks meie aja andekamaid vahendajaid kõrgemate dimensioonide tarkusele.

Hind: 25.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )