Püha teekond

Püha teekond

Kanaldatud sõnumeid ülestõusnud meistritelt

Eric Klein

Universum on määratult suur multidimensiooniline looming, mida asustavad nii olendid kolmandast (füüsilisest) dimensioonist kui ka loendamatud olevused, kes eksisteerivad pigem energia kujul. Paraku on meie tajud võimelised saama informatsiooni üksnes füüsilises maailmas eksisteerivate nähtuste kohta. See on ka põhjuseks, miks enamik inimesi ei näe enda ümber ingleid, ülestõusnud meistreid ega teisi vaimsed olendeid. Kuid aja jooksul võivad vaimsed praktikad äratada meis uinuvad vaimsed tajud, lubades meil vahetevahel näha, kuulda või tunda ka kõrgematest dimensioonidest pärit olendite kohalolekut. Sedalaadi kogemused ei ole muidugi meie isikliku arengu peaeesmärgiks, kuid küllalt sageli on need ärkamisprotsessi kõrvalproduktiks. Teadlik suhtlemine nähtamatute olenditega võib osutuda suureks õnnistuseks, kuna nad võivad jagada meile, maapealse kooli lõpetajatele, oma imelisi tervendavaid energiaid ning jumalikku inspiratsiooni.

Raamatus "Püha teekond" jagab Eric Klein oma nägemusi vaimse tee olemuse kohta ning räägib ka omaenda pühitsusteekonnast. Lisaks sisaldab see raamat kanaldusi, mis pärinevad autori viimasest avalikust kursustetsüklist "Armastuse ookean". Puhtalt ja selgelt vahendab Eric Klein ülestõusnud meistrite sõnumeid, mis mõjuvad lugemisel võimsate, tervendavate ja elumuutvate pühitsustena. Eric Kleini loetakse üheks meie aja parimaks kanaldajaks, kelle poolt vahendatud sõnumeid lugedes võite tunda, otsekui kõneleksid meistrid vahetult teiega. Käesolev raamat on särav kroon Eric Kleini elutööle, mis võtab kokku kõige olulisema, mida on vaimne maailm praegusel ajastul tema kaudu maailmale vahendamas. Pole oluline, kas olete vaimsel teel alles algaja või juba edasijõudnu, sellest raamatust leiate sõnumeid, mis puudutavad teie südant ja ülendavad vaimu. Õnnistatud teekonda kodu poole! 

Hind: 10.55 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )