Roosa Lemuuria seemnekristall 001, suurem

Roosa Lemuuria seemnekristall 001, suurem

ca 11 x 5 x 4 cm, 336 g

Lemuuria täheseemnekristallid on võimsad energiageneraatorid, mis avastati esmakordselt 1999. aastal Brasiilias. Ebatavaline on nende kristallide puhul see, et kui reeglina paiknevad kvartskristallid maa sees kobaratena, siis Lemuuria täheseemned asetsevad alati omaette. Sageli võib nende kristallide pealt leida ka mitmesuguseid jooni ja kummalisi märgistusi. Arvatakse, et Lemuuria kristallid on kosmilise info kandjad ja Maa mälu säilitajad, mis „külvati“ maasse iidse Lemuuria kultuuri viimastel päevadel. Lemuuria oli rahumeelne ja väga kõrgeltarenenud Jumalanna kultuur, mis eksisteeris Maa peal veel enne Atlantise aega. Lemuuria viimastel päevadel otsustati nimetatud seemnekristallid Maasse istutada, pärast seda, kui neid oli programmeeritud tulevastele põlvedele üksolemise, ühtsuse ja armastuse sõnumeid edastama. Kui suurem osa saarestikust, millel iidne Lemuuria kultuur pikki ajastuid õitsenud oli, ookeani põhja vajus, lahkus suurem osa lemuurlastest Maa pinnalt teistesse tähesüsteemidesse või suundus Maa sisemusse. Osa neist jäi siiski ka Maa pinnale, kuid nad elasid edasi nn kõrgema dimensiooni oaasides, olles seetõttu teistele Maa asukatele enamasti silmaga nähtamatud. Ometi on aeg-ajalt leidnud aset kontakte ka selle vanema kultuuri asukatega ning sageli on inimesed neid eeterlikke olendeid kõrghaldjateks nimetanud. Täheseemnekristallid on selle iidse rahukultuuri kingitus, mis aitavad meil tõsta oma vibratsiooni ning õpetavad meile, kuidas olla üheaegselt nii ainulaadne ja kordumatu indiviid kui ka väärtuslik osa suuremast kosmilisest võrgustikust ning kõrgemast jumalikust plaanist, mille eesmärgiks on taastada Maa peal armastus, ühtsus, vabadus, võrdsus, rahu ja harmoonia. Lisaks aitavad Lemuuria seemnekristallid meil luua ja säilitada ühendust Alllikaga ning oma vaimu (võimast Mina Olen Kohalolekut) kehasse ankurdada. Samuti tasakaalustavad Lemuuria seemnekristallid tšakraid, toetavad tervendamist ja unenägemist, edastavad iidseid teadmisi ning on abiks ülestõusmis- ehk valgustumisprotsessis. Lemuuria kristalle tõmbab nende inimeste poole, kes osalevad aktiivselt meie planeedi sagedust tõstvate energiate vahendamisel ja võimendamisel. Lisaks on Lemuuria kristallid täiuslikud kivid südame avamiseks. Nad sobivad suurepäraselt energiablokeeringute eemaldamiseks ning toetavad avanemist jumalikule armastusele ja kaastundele. Toogu Lemuuria täheseemnekristallid teie ellu palju rõõmu, õnne ja imelisi kingitusi!

Roosad Lemuuria kristallid äratavad meie südamekristalli ning ühendavad meid Allika kohalolekuga. Tegemist on väga võimsa kuldajastu kiviga, mis toetab kehas püsimist ning võimaldab Allika valguse ja selle eri omadusi edastavate Kõrgema Tahte kiirte väljakiirgajaks saamist. Roosa varjund või punakad tükid kivi sisemuses, mis annavad kristallidele erilise kuma, aitavad lahustada ka südame ümber olevaid blokeeringuid, nii et südamesse peidetud ning meie tõelist jumalikku olemust sisaldav eeterkristall ning selle lõputu valgus võiks hakata kõikide seda varjavate katete ja kaitsvate kihtide alt valgust välja kiirgama. NB! Roosa Lemuuria kristall on suurepärane kivi sageduse tõstmiseks ja kõrgemas sageduses püsimiseks, sest roosad "lemuurlased" vahendavad ka Sise-Maa energiaid ning aitavad meil selle imelise seitsmenda dimensiooni reaalsusega sügavamat ja vahetumat kontakti saada.

NB! Suuremate Lemuuria seemnekristallide kasutamisega kaasneb ka suurem vastutus kui väikeste kivide puhul. Kuna Lemuuria tervendav energia on kümme korda võimsam reiki energiast, ei luba vaim meil õppida nende kristallidega tervendama enne, kui oleme täielikult valmis seda energiat vastutustundlikult ja kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks kasutama. Lemuuria tervendav energia, mida need kristallid endas kätkevad, sisaldab kõige puhtamat ja sügavamat armastusevõnget ning seda kasutatakse eelkõige planeedi tervendamiseks, ehkki tungival vajadusel võib tervendust suunata ka üksikisikutele - kuid üksnes kõige puhtama taotlusega. Lemuuria kristallidega töötamisel on soovitav alustada enese tervendamisest ning suuremad kivid on sedavõrd võimsad, et koostöö nendega tõstab teie teadvuse peagi viiendasse dimensiooni, kus saate ka täielikuma kontakti neis imelistes kivides peituva potentsiaaliga.


Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )