Kaltsiit, roheline, lihvimata (1 tk)

Kaltsiit, roheline, lihvimata (1 tk)

Pikkus ca 4,5 - 5 cm

Kaltsiit on erakordne võimendaja ja puhastaja. Üksnes kaltsiidi olemasolu ruumis puhastab keskkonna negatiivsetest energiatest ja tõstab su sagedust. Keha siseselt eemaldab kaltsiit stagneerunud energia. Puhastab nii füüsilisi kui peenkehasid. Kaltsiit on aktiivne kristall, mis kiirendab kasvu ja arengut. See on ka väga vaimne kivi, mis aitab ühendust saada kõrgema teadvusega ning on abiks kõrgema teadlikkuse, ülemeeleliste võimete, kanaldamisoskuse ja kehaväliste kogemuste omandamisel. See kivi kiirendab vaimset arengut ja aitab hingel oma kogemusi kehasse tagasipöördumisel meeles pidada. Mentaalsel tasandil rahustab kaltsiit tormlevaid mõtteid, õpetab vahet tegemist ja analüüsioskust, kutsub esile vaimseid taipamisi (äratundmisi) ja on abiks ammuunustatud teadmiste meenutamisel. Aitab eristada olulist ebaolulisest ning õpetab seda, kuidas ideid ellu viia. Vajalik kivi õppimisprotsessi toetamisel ja hõlbustamisel.

Roheline kaltsiit
Aedniku sõbrana suurendab roheline kaltsiit viljakust, tõmbab ligi küllust ja kindlustab majandusliku heaolu. Peale selle, et rohelisel kaltsiidil on kaltsiidi üldised omadused, lahustab see vaimne tervendaja jäigad tõekspidamised ja vanad pogrammeeringud, taastades vaimu tasakaalu. Roheline kaltsiit aitab vabaneda sellest, mis teid enam ei teeni, toetades üleminekut stagneerunud olukorralt positiivsele. See kivi ergutab verbaalset ja metafüüsilist suhtlust ning aitab isegi lastel vaidlustes oma tõele truuks jääda.

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest 


Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )