Sinisest topaasist tahulised kõrvarõngad, hõbe

Sinisest topaasist tahulised kõrvarõngad, hõbe

Läbimõõt ca 6 mm

Rahustav, tervendav ja stimuleeriv topaas suunab energiat sinna, kus seda kõige enam vajatakse. Topaas on suurepärane kivi teadlikuks häälestumiseks Universumi kõige kõrgematele jõududele ning toetab kainformatsiooni vastuvõtmist ja talletamist kosmilistelt tasanditelt. Topaasi vibreeriv energia toob teie ellu rõõmu ja küllust ning tagab hea tervise. See on traditsiooniliselt tuntud armastuse ja rikkuse kivina, mis toetab püstitatud sihtide saavutamist. Suurepärase aura puhastajana vabastab topaas pingeid ning soodustab lõdvestumist. Topaas aitab avastada teie sisemisi rikkusi ning toimib nii vaimse kui füüsilise tasandi laadijana, tugevdades usku ja lisades optimismi. Topaas on abiks ka probleemide lahendamisel ning on eriti kasulik kõigile, kes tegelevad kunstiga. See kivi tasakaalustab emotsioone ning muudab kasutaja vastuvõtlikuks Universumist tulevale armastusele.

Sinine topaas
avab kolmandat silma ja kurgutšakrat ning lihtsustab sõnalist eneseväljendust. Sininetopaas sobib suurepäraselt mediteerimiseks ning aitab teil luua ühendust tõe ja tarkuse inglitega, kes aitavad teil häälestuda teie enda kõrgeimale olemusele ning jumaliku Tõe energiatele, toetades sel viisil teie eluülesande avastamist ning teostamist.

Hind: 23.77 EUR /19.02 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )