Sidrunkrüsopraas, defektidega (ca 23 g)

Sidrunkrüsopraas, defektidega (ca 23 g)

Erinevas mõõdus defektidega või katkised kristallid

Aastate jooksul kogunenud defektidega, veidi kahjustada saanud või purunenud (killud väljas või pooleks läinud) kristallid, mida me pole saanud eraldi müüa. Võivad sobida näiteks energeetiliseks tööks, ehete valmistamiseks, kristallivete valmistamiseks, kunstiprojektides kasutamiseks jne. Foto on illustratiivne.

***

Sidrunkrüsopraas on võimas kivi, mis toob head õnne, küllust ning ärialast edu. Vähendades negatiivseid mõtteid ja ärrituvust, aitab sidrunkrüsopraas püsida rõõmu- ja õnneseisundis. Sidrunkrüsopraas toetab truudust ärialastes ja isiklikes suhetes. See kivi võimendab usalduse ja turvalisuse tundeid, aitab saada kontakti sisemise tarkuse ja eneseusaldusega, vabastab emotsionaalset stressi ning võimendab kaastunnet, armastavat aktsepteerimist ja lahkust. Südametšakrat avav sidrunkrüsopraas on toetav ja tervendav kivi, mis leevendab depressiooni ning on abiks armastusega seotud südamevalude tervendamisel. Sidrunkrüsopraas aitab tervendada ka lapsepõlvetraumasid ning sisemist last. Laste puhul võib sidrunkrüsopraasist olla abi õudusunenägude korral (asetage kivi voodi kõrvale). Sidrunkrüsopraas ergutab loomingulisust ning aitab esile tuua peidetud kunstilisi ja intuitiivseid andeid. Sidrunkrüsopraas aitab luua ühenduse oma kõrgema olemusega. Füüsilisel tasandil toetab sidrunkrüsopraas südant ja maksa ning aitab kehal vabaneda mürkidest, on abiks hormonaalse tasakaalutuse puhul ja rahustab seedesüsteemi. Sidrunkrüsopraas suurendab ka viljakust ning on abiks seksuaalsusega seotud probleemide korral.


Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )