Kollane ja virsikroosa aventuriin, defektidega (ca 86 g)

Kollane ja virsikroosa aventuriin, defektidega (ca 86 g)

Erinevas mõõdus defektidega või katkised kristallid

Aastate jooksul kogunenud defektidega, veidi kahjustada saanud või purunenud (killud väljas või pooleks läinud) kristallid, mida me pole saanud eraldi müüa. Võivad sobida näiteks energeetiliseks tööks, ehete valmistamiseks, kristallivete valmistamiseks, kunstiprojektides kasutamiseks jne. Foto on illustratiivne.

***

Aventuriini, mis on väga positiivne kivi, kasutatakse aedade ja majade kaitseks geopaatilise stressi eest. Aventuriin imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. See kivi kaitseb südameenergia metafüüsilise vampirismi puhul ning ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib ka inimese meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi; toetab emotsionaalset taastumist ja elamist südames. Ka kontrollib aventuriin inimese kasvu tema sünnist seitsmeaastaseks saamiseni.

Kollane aventuriin
Kollane aventuriin avab ja tasakaalustab sakraalkeskust ja päikesepõimikutšakrat. See on eriti hea kivi inimestele, kes on ülitundlikud või otsustusvõimetud, aidates neil ületada kõik need emotsioonid, mis on seotud oma väe usaldamisega või sooviga oma elus kõike kontrollida. Kollane aventuriin aitab iseendaga rahu teha, toetab külluse loomist ning võimendab loovust.

Virsikuroosa aventuriin
Peale selle, et virsikuroosa aventuriin kannab aventuriini üldisi omadusi, on see ka õnnekivi, mis avab ukse uutele võimalustele ja toetab nende ärakasutamist parimal viisil, turgutades loovust ja suurendades heaolutunnet. See ärevust maandav ja kriitilist sisehäält vaigistav „sosinakivi” loob meditatsiooniks täpselt õige meeleseisundi. Kui aga virsikuroosat aventuriini katavad hõbedased täpid, soodustab see Maa-Ema tervendava energia voolamist läbi keha, samuti yini ja yangi tasakaalustumist.

Hind: 11.44 EUR /4.58 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )