Apatiit, defektidega (ca 73 g)

Apatiit, defektidega (ca 73 g)

Erinevas mõõdus defektidega või katkised kristallid

Aastate jooksul kogunenud defektidega, veidi kahjustada saanud või purunenud (killud väljas või pooleks läinud) kristallid, mida me pole saanud eraldi müüa. Võivad sobida näiteks energeetiliseks tööks, ehete valmistamiseks, kristallivete valmistamiseks, kunstiprojektides kasutamiseks jne. Foto on illustratiivne.

***

Teadvust ja mateeriat ühendav apatiit on tulevikule häälestunud, ent siiski eelmiste eludega seotud manifestatsioonikivi. Arendades metafüüsilisi võimeid ja vaimset häälestatust, aitab apatiit esile kutsuda sügavamat meditatsiooniseisundit, ergutades sealjuures ka kundalini tõusu. Igal juhul puhastab apatiit juurtšakra energia, peletab eemale tusatuju ja toetab kirglikkust süütundeid esile kutsumata. See kivi tasakaalustab omavahel füüsilise, emotsionaalse, mentaalse ja vaimse keha. Inimlikkust soodustava kivina on apatiit abiks suhtlemisel, ning suurendades avatust ja sundimatust, hoiab ära reserveerituse ja tagasitõmbumise. Apatiit eemaldab negatiivsuse ning on abiks ka hüperaktiivsetele ja autistlikele lastele.

Hind: 34.33 EUR /13.73 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )