Kuan Yin, valge

Kuan Yin, valge

Pikkus ca 12 cm

Kuan Yin on naissoost vaste ülimat kaastunnet väljendavale bodhisattva Avalokitešvarale, kes kehastuvat ka dalai-laamades. Budistid usuvad, et Avalokitešvara on juba 333 korda inimkonna päästmiseks kehastunud. Tema taotluseks on jääda siia maailma seniks, kuni kõik olendid on kannatustest vabanenud. Olles ülimalt kaastundlik, on tema loomuses tõtata alati appi neile, kes on hädas ja kannatavad. Tema mantra kõlab järgmiselt: OM MANI PADME HUM.

Kui Avalokitešvara austamine I sajandil pKr Indiast Hiinasse jõudis, sulas ta seal ühte Suure Jumalannaga ning temast sai imekaunis Kuan Yin, naiseliku yin-printsiibi täiuslik kehastus. Kuan Yin tähendab tõlkes "helisid jälgiv" ehk "see, kes kuuleb maailma karjeid" ning talle on omane ülim kaastunne ja tingimusteta armastus kõikide elavate olendite vastu. Temas väljendub kosmiline yin-printsiip ning tavaliselt kujutatakse teda noore naisena, kuid vajaduse korral võib ta võtta mis tahes kuju, et täita oma vannet – vabastada kõik olendid kannatustest.

Uuel Ajastul on Kuan Yinist, Neitsi Maarja idamaisest teisikust, saanud Kaheteistkümnenda, Tingimusteta Armastuse kiire meister. Ta kuulub ka Karma Valitsejate hulka, seega aitab tema poole pöördumine vabastada karmat – nii isiklikul kui ka kogu inimkonda hõlmaval tasandil. Atlantises tunti Kuan Yini kui Halastuse jumalannat. Keskendumine Kuan Yini kujule aitab luua ühendust Suure Jumalanna halastava aspektiga ning võimaldab ankurdada endasse sellele imelisele valgusolendile omast kaastunnet, jumalikku armu ja teisi valgustumist toetavaid väärtusi. Lisaks on Kuan Yinile keskendumisest abi ka otsese ohu korral.

Materjal: valge alabaster ja vaik
Pikkus ca 12 cm

Uus!

Hind: 17.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )