Ükssarvekujuline seinakell lastele

Ükssarvekujuline seinakell lastele

Too selle armsa ükssarvekujulise kellaga oma koju veidi maagiat, valgust ja tervendust!

Kaunid ja lummavad ükssarvedega seinakellad ühendavad endas praktilise otstarbe ja ajatu mõõtme, meenutades meile ka keset igapäevaelu keeriseid hetkes viibimise rahu, avardunud olekut ja võlujõudu.

Ükssarved on eeterlikud valgusolendid, seitsmenda dimensiooni ülestõusnud hobused, kes elavad ja toimivad eelkõige ingliteilmas. Viimati viibisid nad Maa peal Atlantise kuldajal ja siis oli iga inimene võimeline nendega ühendust looma. Kui aga Atlantise vibratsioon langes, ei suutnud need olendid oma võnget nii palju madaldada ja olid sunnitud lahkuma. Nüüd on nad on taastulnud, vastates inimkonna palvetele. Kuna piisavalt palju inimesi on oma sageduse piisavalt kõrgele tõstnud, pöörduvad nad järk-järgult Maale tagasi, et tuua valgustust neile, kes on selleks valmis. Ükssarved puhastavad ja tervendavad meid ning tuletavad meile meelde, kes me tegelikult oleme. Eelkõige laskuvad nad nende juurde, kes juba kiirgavad välja valgust ja omavad nägemust, mis ületab ego kitsad piirid. Ükssarved otsivad inimesi, kes püüavad aidata teisi ning soovivad maailma paremaks muuta. Ükssarved aitavad teil hoida visiooni, annavad julgust ja usku, et astuda vastu katsumustele ning väljakutsetele. Nad täidavad hinge soove ja aitavad teil mõista ja teostada teie eluülesannet. Nad lahustavad ja tervendavad ka kõige sügavamaid hingehaavu, mis võivad teid vaevanud olla juba mitmeid elusid. Ja kui olete valmis, saavad ükssarved aidata teil puhastada kogu karma, olgu siis tegemist isiklike, perekondlike või kogu rahvast hõlmavate õppetundidega. Te võite neid endale alati appi kutsuda. Ükssarve õnnistus kestab igavesti!

Kella mõõdud on ca 42 x 30 cm ning see vajab töötamiseks ühte AA patareid.
Materjal: puitkiudplaat.

Hind: 20.77 EUR /16.62 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )