Peaingel Rafaeliga orgon-ripats

Peaingel Rafaeliga orgon-ripats

Läbimõõt ca 4 cm

Orgon tähendab eluenergiat – chi'd, praanat või eetrit. Orgon-ripatsid on valmistatud poolvääriskivide, vaigu ja metallide segust ning sisaldavad ühe erilise lisandina herkimeri teemanti, mis aitab puhastada ja neutraliseerida elektromagnetilist kiirgust. Orgonid puhastavad ja tasakaalustavad energiaid ning harmoniseerivad chi'd meie kehas ja energiaväljades. Lisaks sellele transformeerivad orgonid negatiivseid energiaid positiivseteks ning toimivad tõhusa kaitsena erinevate negatiivsete energiate ja elektromagnetiliste segajate vastu. Orgon-ripatsid on valmistatud spetsiaalselt kandja energiavälja (aura) tasakaalustamiseks. Orgon-ripatsid võivad aidata teil muutuda rahulikumaks, kogeda vähem stressi ning kaitsta end teiste inimeste negatiivsete energiate eest. Ripatsit võib kanda kaelas ja taskus või hoida padja all – peaasi, et see jääks auravälja piiridesse. Selleks, et orgon ripatsit aktiveerida, tuleb seda vähemalt 20 sekundit käes hoida.

Kutsuge peaingel Rafaeli, kui vajate abi seoses tervendamise, loomingu, tõe või kõrgema tulevikuvisiooniga. Paluge tema abi, kui tervendate ennast või teisi ning paluge tal lahustada kõik haigust põhjustavad negatiivsed blokeeringud. Toetades teie kolmandat silma, aitab peaingel Rafael arendada ka sisemist tarkust ja ettenägemisvõimet.

Materjal: poolvääriskivid (aventuriin ja ametüst), vaik, vask. Kaasas pael.

Uus!

Hind: 14.77 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )