Peaingel Gabrieliga orgon-ripats

Peaingel Gabrieliga orgon-ripats

Läbimõõt ca 4 cm

Orgon tähendab eluenergiat – chi'd, praanat või eetrit. Orgon-ripatsid on valmistatud poolvääriskivide, vaigu ja metallide segust ning sisaldavad ühe erilise lisandina herkimeri teemanti, mis aitab puhastada ja neutraliseerida elektromagnetilist kiirgust. Orgonid puhastavad ja tasakaalustavad energiaid ning harmoniseerivad chi'd meie kehas ja energiaväljades. Lisaks sellele transformeerivad orgonid negatiivseid energiaid positiivseteks ning toimivad tõhusa kaitsena erinevate negatiivsete energiate ja elektromagnetiliste segajate vastu. Orgon-ripatsid on valmistatud spetsiaalselt kandja energiavälja (aura) tasakaalustamiseks. Orgon-ripatsid võivad aidata teil muutuda rahulikumaks, kogeda vähem stressi ning kaitsta end teiste inimeste negatiivsete energiate eest. Ripatsit võib kanda kaelas ja taskus või hoida padja all – peaasi, et see jääks auravälja piiridesse. Selleks, et orgon ripatsit aktiveerida, tuleb seda vähemalt 20 sekundit käes hoida.

Kutsuge peaingel Gabrieli, kui vajate abi selguse, puhtuse, korra ja distsipliini loomisel. Peaingel Gabrieli tööks on tuua maa peale rohkem harmooniat, ilu ja puhtust. Ta aitab teil arendada intuitsiooni ning leida oma kõrgeim tee. Paluge peaingel Gabrieli abi, kui tunnete, et vajate puhastumist. Peaingel Gabriel on ka ingel, kes toetab sünnitajaid, vahendades õnnistusi kõigile äsjasündinud hingedele.

Materjal: poolvääriskivid (kuukivi ja mäekristall), vaik, vask. Kaasas pael.

Hind: 14.77 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )