Orgon-pendel šungiidiga

Orgon-pendel šungiidiga

Pendli pikkus ca 4 cm, keti pikkus ca 18 cm

Orgon tähendab eluenergiat – chi'd, praanat või eetrit. Orgonid on valmistatud poolvääriskivide, vaigu ja metallide segust. Orgonid puhastavad ja tasakaalustavad energiaid ning harmoniseerivad chi'd meie kehas ja energiaväljades. Lisaks sellele transformeerivad orgonid negatiivseid energiaid positiivseteks ning toimivad tõhusa kaitsena erinevate negatiivsete maist päritolu energiate ja elektromagnetiliste segajate vastu.

Orgon-pendlid loovad pöörleva välja, mis tugevdab kasutaja intuitiivseid ja selgeltnägemisvõimeid. Seetõttu sobivad need nii algajatele kui ka edasijõudnud pendeldajatele. Orgon pendleid kasutatakse erinevate teraapiavormide juures – nagu näiteks aroomiteraapia, eeterlike õlide ja taimeessentsidega tervendamise, homöopaatia ja kaartide panemise ning ka teiste tervendusmeetodite puhul. Selleks, et orgon-pendlit aktiveerida, tuleb seda vähemalt 20 sekundit käes hoida.

Hind: 14.88 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )