Feng shui bagua peegel, kumer

Feng shui bagua peegel, kumer

Mõõdud ca 12.5 x 12.5 cm

Kumerat bagua peeglit kasutatakse feng shui õpetuse järgi siis, kui soovite teie majale või töökohale suunatud negatiivse energia tagasi peegeldada.

Feng shui bagua peegleid ei tohi kasutada majas sees ning neid tarvitatakse ainult siis, kui kui teie kodule või ärile on suunatud halb feng shui energia. Feng shui bagua peeglid ei ole dekoratiivsed iluasjad, vaid võimsad väeesemed, mida tuleb kasutada vaid selleks ettenähtud otstarbel.

Kui leiate end olukorrast, kus peate kaitsma oma kodu või äriruume potentsiaalselt ohtlike feng shui energiate eest - näiteks teravate nurkadega või ründavate ehitiste või struktuuride eest, mis on suunatud teie majale või naabrite poolt tulevate halbade energiate eest, siis võite kasutada selleks bagua peeglit.

Feng shui bagua peegli paigaldamise osas oleks hea konsulteerida professionaalse feng shui spetsialistiga. Tavaliselt paigutatakse feng shu bagua peegel esiukse või suure akna kohale, mis jääb probleemsete väliste energiate poole.

NB! Kuna bagua peegleid kasutatakse õues, siis üles riputades leidke sellele võimalusel koht, kus peegel on kaitstud ilmastiku mõjude eest.

Hind: 5.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )