Kiire abi õietilgad, 10 ml

Kiire abi õietilgad, 10 ml

Toodetud Inglismaal

Bachi õietilkade segu erakorralisteks ja keerulisteks olukordadeks

Algupäraselt loodi „kiire abi“ õietilkade segu dr Edward Bachi poolt, et pakkuda inimestele leevendust kiiret abi vajavates olukordades. Õietilkade segu koostisesse kuuluvad kirsiõied, alpi elulõng, lemmalts, harilik kuldkann ja linnupiim. See õiesegu toimib väga kiire emotsionaalse tasakaalustajana olukordades, kus kogetakse suurt hirmu, paanikat, traumat või teisi tõsiseid ärritusi nagu näiteks raske õnnetus või äkiline raske kaotus. Kuna need õietilgad on nii võimsad, siis kasutas Dr Bach seda segu muuhulgas ka I maailmasõjas kannatada saanud sõdurite posttraumaatilise stressihäire ravimisel.

Kiire abi õietilgad on väga toimivad ja toetavad abivahendid ka vähem traumaatiliste, kuid stressirikaste olukordade puhul, nagu näiteks eksamite sooritamine, hambaarsti külastus, esitlused või lihtsalt ootamatu energiakaotus.

NB! Kiire abi õietilgad ei asenda arstiabi, mis on vajalik erakorralist arstiabi nõudvates olukordades. Õietilgad on abivahendid, mis aitavad vabastada ja lahustada šoki, hirmude või traumadega seotud mõjusid, lubades keha enesetervendamise protsessil kiiremini toimima hakata.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka otse keelele või tilgutage 4 tilka väikese koguse vee hulka ning jooge aegamisi. Võib määrida/pihustada ka nahale.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Hind: 8.33 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )