Metsiku orhidee ehk jumalakäpa õietilgad, 10 ml

Metsiku orhidee ehk jumalakäpa õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Ebakindluse ja teadmatuse lahustamiseks

Kasutage neid õietilku, kui kogete sageli kahtluse, ebakindluse ja teadmatuse tundeid või kui kardate usaldada oma sisetunnet tänu minevikus tehtud "vigadele". Ebakindluse ja teadmatuse tunded tulenevad uskumusest, et oleme eraldatud Algallikast ning sellega seoses ka meie olemuse kõrgematest aspektidest. Ilma selle ühenduseta on meil keeruline lasta end oma intuitiivse tarkuse poolt, mis teab, mis on meie jaoks õige ja mis mitte, läbi elu juhatada ning see võib tekitada olukordi, kus kogeme isikliku elu tasandil suurt kahtlust ja ebakindlust. Metsik orhidee ehk jumalakäpp viib meid leebelt nende ebamugavate seisundite algpõhjusteni, aitab meil need transformeerida ning laiendab meie teadvust sellisel moel, et suudame taas kogeda ühendust Allikaga.

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )