Kollase vesikupu õietilgad, 10 ml

Kollase vesikupu õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Üksilduse lahustamiseks

Kasutage neid õietilku, kui kogete sügavat üksilduse ja eraldatuse tunnet või seletamatut kurbuse või leina tunnet või tundeid, et te ei kuulu siia. Need õietilgad on abiks ka tugevate südametšakra blokeeringute ja tõkete puhul. Sügavad üksilduse ja eraldatuse tunded pärinevad sageli meie eelmiste elude traumeerivatest kogemustes, mis on jätnud meie südametesse sügavad emotsionaalsed haavad. Need moodustavad meie südame ümber tõkkeid, mida isiksus näeb alateadlikult kaitsena edasise valu eest, mõistmata, et selle tagajärjel tekkinud eraldatuse ja üksilduse tunded on tegelikult tema enda poolt loodud. Kollase vesikupu õietilgad aitavad õrnalt neid tõkkeid lahustada, vabastavad vanu energiaid ning toova kaasa mõistmise ning võime taas teistega inimestega suhestuda ja suhelda.

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )