Roosa roosi õietilgad, 10 ml

Roosa roosi õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Hirmude lahustamine

Kasutage neid õietilku kõigi hirmudega seotud probleemide puhul – kui te tunnete, et te ei suuda hirmu põhjuseni jõuda; kui kogete foobiaid või hirme, millel pole silmnähtavaid seoseid käesoleva eluga; kui maadlete hirmuga, mida olete kogenud sünnist saati. Neid õietilku võib kasutada ka tervendamise, hüpnoteraapia või regressiooni ajal. Hirmu tekitavad ja traumaatilised kogemused on olnud Maa peal juba tuhandeid aastaid osaks elust ning paljude inimeste alateadvusse on endiselt talletunud emotsionaalsed mälestused neist valulistest sündmustest. Roosa roosi õietilgad aitavad neid vanu mälestusi vabastada ja lahustada ning transformeerida kivistunud energiaid, mis on antud probleemi ümber kogunenud. Kui hirmu põhjus on päevavalgele toodud ning teadvustatud, siis on meie jaoks palju lihtsam mõista algupärase kogemusega seotud õppetunde ning oma hirm ületada.  

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Uus!

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )