Kuritarvitamise tervendamise õietilgad, 10 ml

Kuritarvitamise tervendamise õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Traumade lahustamine

Need õietilgad sobivad toetava abivahendina kõigile, kes töötavad kuritarvitamisega seotud probleemidega. Need õietilgad lahustavad trauma ja šoki energiaid, aitavad astuda välja "ohvri" rollist ning toetavad julgust, kaastunnet ja andestamist. Sügavale maetud või allasurutud trauma, mis pärineb minevikus kogetud kuritarvitamisest või ahistamisest, võib luua alateadliku uskumustemustri, et "minuga juhtub halbu asju" või "ma olen olude ohver". Nagu kõik teised uskumused, võib see olla isetäituv ennustus, mis tõmbab meie poole sarnaseid kogemusi. Kuritarvitamise või ahistamisega seotud vanade mälestuste ja mustrite muutmiseks on vaja julgust, kaastunnet ja andestamist. Tänapäeva tõusva sageduse tingimustes ei ole ebatavaline, kui hakkavad esile kerkima varem allasurutud mälestused, mis on seotud  lapsepõlves kogetud ühte või teist sorti kuritarvitamisega. Mõningatel juhtudel võivad need mälestused olla seotud ka eelmistes eludes kogetuga. Mõlemal juhul aitavad need õietilgad leebelt vabastada vanad allasurutud emotsioonid ja kuritarvitamisega seotud uskumustemustrid, et te saaksite terveneda ning oleksite vabad tegema uusi ja kõrgemaid valikuid.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja. Võib kasutada koos Bachi õietilkadega.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Hind: 9.95 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )