Metsiku iirise ehk kollane võhumõõga õietilgad, 10 ml

Metsiku iirise ehk kollane võhumõõga õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Ülehoolitsemisest ja teiste pärast muretsemisest vabastamiseks

Kasutage neid õietilku, kui teil on probleeme ülehoolitsemisega, kui tunnete, et muretsete teiste pärast liiga palju, kui üritate teisi pidevalt muuta või aidata, või kui kogete sügavat seletamatut ja lämmatavat vastutuse tunnete. Paljud inimesed kogevad sügavat alateadlikku vastutuse tunnete teiste inimeste või planeedi heaolu pärast. Need tunded pärinevad sageli eelmistest eludest, kus tasakaalustatud autoriteedi ja vastutusega seotud õppetunnid pole täielikult omandatud. Isiksus, kes on alateadlikult ikka veel nende vanade mälestuste ja mustritega seotud, püüab endiselt kõike enda ümber "parandada" ning üritab panna teisi tegema seda, mis on õige tema arvates, neid peenelt ja varjatult veendes, kontrollides või kritiseerides. Metsiku iirise õietilgad aitavad kõiki sedasorti vanu mõttemustreid lahustada ning aitavad isiksusel ebarealistliku vastutuse koormast vabaneda.

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )