Kollase robirohu õietilgad, 10 ml

Kollase robirohu õietilgad, 10 ml

Bachi õietilgad

Lootusetuse ja meeleheite lahustamiseks

Kasutage neid õietilku, kui kogete sügavale juurdunud kurbuse, meeleheite, lootusetuse või ahastuse tundeid. Inimesed, keda need õietilgad aidata võivad, kannavad endas sügavat kaasasündinud kurbust ja melanhooliat, mis pärineb eelmistest eludest ning mida nad ei suuda sageli sõnastada ja väljendada, mis omakorda põhjustab korduvaid ja näiliselt põhjuseta lootusetuse ja meeleheite seisundite esilekerkimist nende praeguses elus. Selle seisukorra intensiivset kurbust pole kerge mõista, kuna seda põhjustav probleem on sügavale alateadvusse maetud. Väikese robirohu õietilgad avavad õrnalt sisemised uksed, mis aitavad vanadel mälestustel vabaneda ja transformeeruda. 

Bachi õietilgad on valmistatud käsitsi Inglismaal Dr Edward Bachi algupäraste juhendite järgi.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 3-4 korda päevas otse keelele. Õietilku on soovitav võtta 10 minutit enne või pärast sööki. Õietilku võib lisada ka vette, teele, mahlale või teistele jookidele. Soovitav on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud õietilku vaja on.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õieessentsid, orgaaniline brändi, vesi. Valmistatud Inglismaal.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )