Kroontšakra õietilgad, 10 ml

Kroontšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Vaimne ühendus

Tasakaalustatud ja avatud kroontšakra on ühenduslüliks vaimsete maailmade, teispoolsuse ja kõrgemate dimensioonidega. Nende õietilkade märksõnad on vaimne ühendus, teadlikkus, ühtekuuluvus. Kui kroontšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda vaimse teadlikkuse puudumist, millest tulenevalt võib teil olla raskusi näha kaugemale kolmanda dimensiooni igapäevaelu askeldustest. Kasutage neid õietilku siis, kui tunnete vajadust tugevdada oma vaimset ühendust. Kroontšakra asub eeterkehas pealae piirkonnas. See keskus avab meid maailmadele, mis jäävad teisele poole materiaalset eksistentsi ning ühendab kõiketeadmise ajatu mõõtmatusega. Juba ammusest ajast saadik seostatakse selle tšakraga lootoseõit, mis sümboliseerib ka valgustumise seisundit – puhast ja kõikehõlmavat kehastunud teadlikkust. Selle tšakraga seostuvad veel lilla värv, puhas teadlikkus, vaimne ühendus, ühendatud vaimne keha, B-noot. 

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )