Sakraaltšakra õietilgad, 10 ml

Sakraaltšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Loovus, seksuaalsus, emotsioonid

Tasakaalustatud ja avatud sakraaltškra loob tugeva aluspõhja emotsionaalsele heaolule ja rahuldustpakkuvatele suhetele. Nende õietilkade märksõnadeks ongi rahuldustpakkuvad suhted, emotsionaalne tasakaal, loomingulisus ja enese aktsepteerimine. Kui sakraaltšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda raskusi oma emotsionaalsete vajaduste väljendamisega ja nende vajadustega kontakti saamisega. Selle tulemusel võite kogeda tasakaalustamata emotsioone ja emotsionaalseid reaktsioone, suhteprobleeme, madalat minapilti, võimetust aktsepteerida muutusi, loomingulisi blokeeringuid, viha, frustratsiooni ja kannatamatust. Sakraaltšakras talletatakse ka meie lahendamata emotsionaalsed probleemid ning see on koduks meie haavatud sisemisele lapsele. Sakraaltšakra asub eeterkehas alakõhu piirkonnas ning see on seotud meie emotsionaalse identiteediga. Seega kui see tšakra töötab korralikult, iseloomustab meie emotsioone voolavus, mis aitab meil kergemini teiste inimestega suhestuda ning kogeda tervist ja rahuldustpakkuvaid suhteid. Selle tšakraga seostuvad veel oranž värv, vesi, emotsionaalne küpsus, emotsionaalkeha, D-noot.

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )