Juurtšakra õietilgad, 10 ml

Juurtšakra õietilgad, 10 ml

Õie- ja kristalliessentside segu

Maandatus

Täielikult toimiv ja avatud juurtšakra on oluline osa nii stabiilse ja püsiva energiasüsteemi kui ka füüsilise heaolu loomiseks. Nende õietilkade märksõnadeks on füüsiline heaolu ja turvalisus, edukas toimimine igapäevaelus, stabiilne energeetiline aluspõhi ja maandatus. Kui juurtšakra ei ole täielikult avatud ega toimi korralikult, võite kogeda turvalisuse ja ellujäämisega seotud hirme ja ebakindlust ning probleeme, mis on seotud maandatuse, hetkes viibimisega, otsustusvõimetusega, segaduses olekuga ja vähese eluenergiaga, samuti võib olla raskendatud toimetulek igapäevaelu raskuste ja survega ning oma loovate ideede teostamisega. Juurtšakra loob koos jalataldade aluste tšakrate ja maatähe tšakraga stabiilse energeetilise aluspõhja meie füüsiliseks eksisteerimiseks Maa peal. Kui see tšakra toimib korralikult, kogeme maandatuse, turvalisuse, kaitstuse, külluse ning elujõust täidetud heaolu tunnet. Selle tšakraga seostuvad veel punane värv, maa, eeterlikud mustrid, eeterkeha, C-noot.

Need õie- ja kristalliessentsid on loodud spetsiaalselt tšakrate tasakaalustamiseks, avamiseks ja tervendamiseks ning toetavad tšakratega seotud mõtete, tunnete ja energiate harmoniseerimist. Tšakraessentsid aitavad tungida iga tšakraga seotud spetsiifiliste ja üldisemate probleemide ja mustriteni, mis teie mentaalset ja emotsionaalset heaolu kõige enam mõjutavad.

Kasutamine: Kasutamiseks tilgutage 4 tilka 2-4 korda päevas otse keelele vähemalt 10 minutit enne või pärast sööki. Õie- ja kristalliessentse on soovitatav mitte kasutada koos teiste essentsidega, vaid parem on töötada korraga ühe pudeliga niikaua kui antud segu on vaja.

NB! Kõrgsageduslike õie- ja kristalliessentside kasutamine ei asenda meditsiinilist ravi.

Hoiustamine: Õie- ja kristalliessentse oleks võimaluse korral parem hoiustada jahedas kohas (säilivad ka toatemperatuuril) ning eemal telekast, mikrolaineahjudest, arvutitest, nutitelefonidest ja teistest elektromagnetilise kiirguse allikatest.

Koostis: Õie- ja kristalliessentside segu, orgaaniline brändi, vesi.

Hind: 9.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )