Asuriit-malahhiidi kobar 015

Asuriit-malahhiidi kobar 015

ca 7,5 x 5 x 3 cm, 197 g

Iidsetest aegadest peale on asuriiti kasutatud ülemeeleliste võimete arengu toetamiseks ja selgeltnägemise võimendamiseks. Eriti tugev on asuriidi toime siis, kui asetada kivi kolmandale silmale. Asuriit oli üks lemmikkivisid vanadel egiptlastel, kes teadsid, et see tõstab teadvuse väga kõrgele tasandile, aitab avaneda kanaldamisele, innustab hinge teekonnal valgustumise suunas, soodustab inimese vaimset kasvu. Selle kiviga töötamine võib kaasa tuua ka rakutasandi sügava multidimensioonilise ümberprogrammeerimise. Olles võimas tervenduskivi ja kõrgemate energiate läbilaskja, aitab asuriit meil mõista, kuidas teadvus (mõttejõud) keha mõjutab. Kõrge vasesisalduse tõttu võimendab asuriit energiavoolu närvikanalites. See kivi aitab sooritada kehaväliseid rännakuid ning jääda sealjuures kaitstuks. Olles suurepärane mõistuse tervendamisel ja mõtteprotsesside tõstmisel kõrgemale tasandile, vaidlustab asuriit piiratud arusaamu reaalsuse olemusest ning vabastab iganenud mõttemustreid – nii saad suunduda tundmatusse ilma hirmuta. Lisaks aitab asuriit vabaneda närvilisusest ning tervendab ja tasakaalustab meeleseisundit. Tõmbab välja emotsionaalse saasta ja iidsed hirmud, puhastab emotsionaalkeha ning tagab sisemise rahu. Kriisisituatsioonides aitab taas tasakaalu saavutada.

***

Malahhiit kaitseb kurja silma, nõiduse ja kurjade vaimude eest ning on võimas tundekeha puhastaja, vabastades teid eelmistes eludes või lapsepõlves kogetud traumadest. Malahhiit on vägev energia vahendaja, mille mõju muudab elu intensiivsemaks. See näitab teile armutult teie vaimsel kasvul eesolevaid takistusi, tuues pinnale sügavad tunded ja psühhosomaatilised põhjused, katkestades soovimatud sidemed ning oma aja ära elanud mustrid ja õpetades vastutama oma tegude, mõtete ja tunnete eest. Tähtsa kaitsekivina tõmbab malahhiit keskkonnast ja kehast endasse negatiivsed energiad ja ained, imades sisse plutooniumit ja radiatsiooni ning puhastades keskkonda elektromagnetilisest saastast. Maa tervendajana on malahhiit ka tugevas kontaktis deevadega. Malahhiiti võib kasutada seiramiseks (kolmanda silmaga vaatamiseks) või teistele (olgu siis sisemistele või välistele) maailmadele ligipääsemiseks. Läbi malahhiidi keerukate mustrite rändamine aitab saada infot alateadvusest või sõnumeid tulevikust.

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest


Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )