Sise-Maa ja Lemuuria tervenduse mandalaga padi

Sise-Maa ja Lemuuria tervenduse mandalaga padi

Mõõdud ca 38 x 38 cm

Riina Grethiel

Seda mandalat vaadates võid suunduda meditatsioonis uuenemise ja tervenemise templisse, mis asub siseplaanides, ning võtta vastu Lemuuria tervendust. Sind juhatakse väga erilisse kristallkambrisse, mis koosneb peamiselt Lemuuria täheseemnekristallidest ning on kaunistatud ka erakordselt kõrgsagedusliku merevaiguga. Lisaks leidub seal kuldseid, hõbedasi, helesiniseid, roosakaid, säravvalgeid, kuld- ja hõbevalgeid kristalle, mida alles tulevikus inimkonnale tutvustatakse. Sind tervendatakse nende kristallide energia ja valgusega. Eelkõige on tähelepanu südame tervendamisel ja äratamisel, nii et Sinu süda võiks hakata välja kiirgama säravat valgust, otsekui oleks seal süttinud keskpäike. Sind tervendatakse ka kuld- ja hõbekristalse leegiga, mis on täidetud tervendavate pühageomeetriliste mustritega. Puhastatakse Sinu energiakehasid, eelkõige emotsionaalkeha ja mentaalkeha, tehes ruumi uutele harmoonilistele ja duaalsusest vabadele mõttemustritele. Sinu eeterkeha täitub kõige säravama valgusega. Sinus ärkab Su tõeline jumalik olemus – Allika Mina. Kui tõused sel meditatiivsel rännakul tervendusasemelt, võid paluda, et Sulle näidataks peeglit ... Sealt vaatab vastu särav ja kiirgav valgusolend. See oled Sina ise – kooskõlas oma algse olemusega. Vaata endale otsa ning aktsepteeri enese täiuslikkust! Soovi korral võid saata tervendust ka oma minevikku, tulevikku, Eestimaale, kogu maailmale ...

Kvaliteetne fototrükiga padi. Mandala või väepilt on trükitud padja mõlemale poole. Padja alumises servas on lukk. Padjakatte mõõdud ca 39 x 39 cm.

NB! Kui soovitud patja pole laos, siis saadame selle teile ca 7 tööpäeva pärast!

Uus!

Hind: 49.00 EUR /44.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )