Bretšastunud jaspis piisakujuline, auguga

Bretšastunud jaspis piisakujuline, auguga

Pikkus ca 3,2 - 3,5 cm

Jaspis, mis on tuntud kui „ülim toitja”, hoiab ja toetab stressirohketel aegadel, ühendades tervikuks elu kõik erinevad aspektid. See kivi soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist. Kaitset pakkudes kogub jaspis endasse negatiivse energia, tasakaalustab yini ja yangi ning viib füüsilise, emotsionaal- ja mentaalkeha eeterkehaga vastavusse. Andes julgust probleemidele enesekindlalt vastu seista ning enda suhtes ausaks jääda, tagab jaspis otsusekindluse kõigis püüdlustes ning on toeks olukorras, kus konflikt on vältimatu. See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, parandab teie organisatoorseid võimeid ja ettenägemisvõimet uute projektide algatamisel, samuti ergutab jaspis kujutlusvõimet ning aitab teie ideedel realiseeruda.

Bretšastunud jaspis (hematiidisoontega jaspis) on suurepärane abiline, mis aitab teil leida emotsionaalset taasakaalu ning püsida kahe jalaga maa peal. Sobib väga hästi inimestele, kes kipuvad liialt "peas elame". Bretšastunud jaspis aitab vabaned üleliigsest energiast pea piirkonnas ning soodustab mõtteselgust.

NB! Auguga kristallide kaela riputamiseks sobivad tekstiilist ja nahast ehtepaelad.

Hind: 6.77 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )