Tõelise tervendamise kunst - ETTETELLIMINE

Tõelise tervendamise kunst - ETTETELLIMINE

Taotlusejõud ja visualiseerimise piiramatu vägi

Israel Regardie ja Marc Allen

Ettetellitav raamat ilmub orienteeruvalt novembris 2021!

Raamat "Tõelise tervendamise kunst" kirjeldab üksikasjalikult üht võimast ja iidset harjutust, mis stimuleerib keha, meelt ja vaimu, et luua füüsilist tervist ja isiklikku edu. Tegemist on ajaproovile vastu pidanud essentsiga õpetustest, kuidas täita oma keha ja energiaväljad Allika valgusega ning lahustada ebakõlalised haigusi tekitavad energiad ning kogeda täiuslikku tervist!

Raamatu esmailmumisest on möödas peaaegu 90 aastat, kuid tänase päevani on selle sõnum võimas ja ajakohane, kuna õpetab üht lihtsat meetodit meele tervendamisvõime käivitamiseks, tutvustades lugejatele väga tõhusat harjutust, mida dr Regardie kutsub Keskmise Samba meditatsiooniks. See on tehnika, mis ühendab joogide iidset tšakrasüsteemi ja kabalistlikku Elupuu mõistet, luues seeläbi lihtsa ja efektiivse meetodi tervendamiseks.

Käesolevas väljaandes toob kirjastaja Marc Allen, kes on ka raamatute "Saladuste saladus" ja "Miljonärikursus" autor, Israel Regardie töö kahekümne esimesse sajandisse, näidates meile, kuidas aktiveerida nii universaalseid kui sisemisi energiaid, et luua esmalt füüsilist tervist ning tervendada seejärel meie elu iga valdkonda. Nagu vaid vähesed raamatud enne või pärast seda, pakub "Tõelise tervendamise kunst" nii teoreetilisi teadmisi kui vajalikke praktikaid, et luua heaolu ja kutsuda esile täitumuse tunnet.

Nagu ütleb raamatu autor: "Need on meetodid, mille abil on võimalik stimuleerida alateadvuse dünaamilist olemust, nii et inimisiksus muutub võimsaks magnetiks, mis tõmbab enda poole kõike, mida ta tõeliselt oma ellu soovib või mis on tema heaolu jaoks vajalik…  Pole vahet, kas probleemiks on haigus või rahamure või on meil soovimatud moraalsed või mentaalsed loomujooned – või mis tahes muud puudujäägid –, rakendades seda sisemist energiat, suudame me ülendada oma meelt, nii et meie südamesoov realiseerub iseenesest ja praktiliselt ilma igasuguse pingutuseta…"

Kui olete kord läbi teinud Keskmise Samba meditatsiooni ning kogenud selle mõjusid, nõustute te tõenäoliselt, et tõeline maagia pole siit maailmast kusagile kadunud ning et igaühest meist võib saada maag ja tervendaja, kes suudab parandada nii iseenda kui oma lähedaste elusid.

Kuid nagu ka dr Regardie ütleb, ei asenda need harjutused professionaalset meditsiinilist abi ega teraapiaid, kui need vajalikuks osutuvad, ehkki võivad olla neile imelisteks lisanditeks, sest suudavad tervenemisprotsessile kaasa aidata paljudel müstilistel, sügavatel ja positiivsetel viisidel.

Dr ISRAEL REGARDIE’d peetakse üheks kõige olulisemaks autoriteediks kahekümnenda sajandi lääne müstitsismis ja tervendamisõpetustes. Lisaks kirjanikuametile oli dr Regardie ka terapeut ja kiropraktik, kes praktiseeris dr Wilhelm Reichi tööl põhinevat psühhoteraapia vormi. Olles Bhagavadgita, budismi, madam Blavatsky teosoofia ja jooga õpetuste järgija, oli dr Regardie seitsmeteistkümne raamatu autor, millest tähtsaimaks loetakse tema raamatut „Kuldne koidik“ („The Golden Dawn“) – monumentaalset uurimust lääne valgest rituaalmaagiast.

Uus!

Ettetellimishind: 11.11 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )