Akvamariinist ja morganiidist suuremate kivikestega käepael

Akvamariinist ja morganiidist suuremate kivikestega käepael

Pikkus ca 17-18 cm, kivide läbimõõt ca 0,8 - 1,2 cm

Akvamariini värv tuleneb imeväiksest rauasisaldusest selles kivis. Akvamariin, mida peeti meremeeste kaitsjaks, oli algselt merejumalanna kivi, mis kaitses pimeduse jõudude eest ning tagas valguse-vaimude soosingu. See suurepärane meditatsioonikivi moodustab aura ümber otsekui kaitsekilbi, kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele. Akvamariin sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust ja toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat. Katkestades enesehävituslikud programmeeringud, juhib akvamariin teid dünaamilise muutuse poole. See igal tasandil ummikseisude likvideerimist soodustav kivi aitab mõista erinevate olukordade kujunemise põhjuseks olevaid emotsionaalseid seisundeid ning tõlgendada enese tundeid. Kõrvaldades segavad mõtted, filtreerib akvamariin ajju jõudva informatsiooni ning muudab teie tajud selgeks.

Morganiit ehk roosa berüll
tõmbab ligi armastust ja aitab seda säilitada. See kivi loob ruumi elu nautimiseks ning toetab armastavaid mõtteid ja tegusid. Roosa kivina aktiveerib morganiit südametšakrat, lahustades stressi ning tugevdades närvisüsteemi. Morganiit avab südame sügavamal tasandil, aidates kandjal saada teadlikuks tohutust kosmilise armastuse ookeanist, mille sees me kõik eksisteerime. See kivi annab meile võimaluse alistuda jumaliku armastuse mõõtmatule väele ning näha selle armastuse valguses selgemalt ka oma eluteed. Morganiit võib tuua kaasa kohese vabanemise vanadest valudest ja kurbusest, tekitades kergusetunde, nagu oleks raske koorem teie õlgadelt tõstetud. Morganiit toetab vaimset kasvu ning aitab saada teadlikuks oma täitumata emotsionaalsetest vajadustest ja allasurutud tunnetest. Kui teil on vaja jagu saada teadvustatud või teadvustamata vastuseisust tervendamisele ja tervenemisele, siis on morganiit võimas abivahend, mis lahustab kõik tervenemist takistavad emotsioonid ja mõttemustrid, eemaldab illusiooniloorid ning avab tervendatava südame. Psühhosomaatiliste muutuste ajal tasakaalustab ja toetab morganiit emotsionaalkeha. Morganiit sobib hästi stressi ja stressiga seotud haiguste raviks.

Uus!

Hind: 18.44 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )