12. Jumalanna Linda

12. Jumalanna Linda

Riina Grethiel

See pilt aitab luua ühendust meie rahva mütoloogilise esiema, jumalanna Linda Kuldse Emanda aspektiga. Linda on külluslik, kõike harmoniseeriv ning suurt õitsengut tagav kohalolek, keda saame äratada ja kogeda nii iseenda sees kui ka ümbritsevas maailmas. Universaalsel tasandil on ta ilmasammas ning meie keha sees keskmine kanal. Jumalanna Linda taastab tasakaalu nii meie elus kui ka looduses, ühendades Taeva ja Maa ning tuues tagasi kuldsed suved, kaotatud aja ja isegi nooruse. Kuldse Emanda armastus on kõikehaarav, kõiki ülendav ja kõike tervendav jõuallikas, mida me kõik edasiminekuks vajame. Tema kohalolek on valgustunud maailma kese ja kesktelg.

Spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetne kunstitrükk (väidetav tuhmumiskindlus klaasi all ca 110 aastat, lahtiselt ca 65 aastat). Pildid on signeeritud. Võimalik valida kolme erineva suuruse vahel. A4 formaadis kunstritrükk on tiražeerimata ning A3 ja A2 formaadis kunstitrükk tiražeeritud ehk piiratud koguses (tiraaž 50 tk)!

Hind:

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )