7. Liivi kirjad: tarkuse vägi

7. Liivi kirjad: tarkuse vägi

Riina Grethiel

Jõud tuleb samaaegselt nii minevikust kui ka tulevikust. Selge valgus transformeerib erinevad kogemused ja eluraskused kauniteks mustriteks, vallandades loomingulise energia. Minevikust tulev tarkus avaneb ja näitab teed kõrgeima võimaliku tuleviku suunas. On võimalik õppida kogemustest ja vältida varasemates teelõikudes tehtud vigu ja unustust. Jõuallikaks on tarkusele toetuv teadlik kulgemine, isegi kui järgmine samm on alles varjatud. Usaldus universumi tarkuse suhtes juhatab läbi hämara ala ning viib viimaks sihile. Kõrgeim tee on alati olemas!

Spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetne kunstitrükk (väidetav tuhmumiskindlus klaasi all ca 110 aastat, lahtiselt ca 65 aastat). Pildid on signeeritud. Võimalik valida kolme erineva suuruse vahel. A4 formaadis kunstritrükk on tiražeerimata ning A3 ja A2 formaadis kunstitrükk tiražeeritud ehk piiratud koguses (tiraaž 50 tk)!

Hind:

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )