6. Tähevärav

6. Tähevärav

Riina Grethiel

Avaneb uks kosmilise mälu taastumise juurde. Meenuvad varasemad kehastused ja eksistents teistes maailmades, teistes tegelikkustes. Kosmilise mälu taastumine rikastab meie praeguse kehastuse kogemust, lisades sügavust käesolevale elule. Kui avanevad uued horisondid, tõdeme kergustundega südames, et isegi rasked kogemused on olnud eelkõige vaid õppetunnid ning on alati sisaldanud imelist potentsiaali ülenduda – ilmuda kui võimas õnnistustevoog või kui vääramatu ja kõikevõitev edasiminekujõud. Negatiivsus lahustub ja vallandub positiivne energia, sest igas kogemuses peitub alati ka kõrgeim potentsiaal, võimalus areneda ja piiritult avaneda – saada tiivad.

Spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetne kunstitrükk (väidetav tuhmumiskindlus klaasi all ca 110 aastat, lahtiselt ca 65 aastat). Pildid on signeeritud. Võimalik valida kolme erineva suuruse vahel. A4 formaadis kunstritrükk on tiražeerimata ning A3 ja A2 formaadis kunstitrükk tiražeeritud ehk piiratud koguses (tiraaž 50 tk)!

Hind:

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )